„Zero“ elektrinių paspirtukų atstovas Lietuvoje

Tapome vieninteliai oficialūs ir tiesioginiai „Zero“ kompanijos atstovai. Taip, ten kur esi vienintelis, ten dažniausiai ir slypi dideli įsipareigojimai gamintojams. Dabar bandome išsiugdyti puikų serviso aptarnavimą šiems paspirtukams.

Šios kompanijos paspirtukus turime visus pas save sandėlyje. Teikiame jiems visas atsargines detales, aksesuarus. Jei kažko pritrūkstame – užsakome.

Noriu pabrėžti, kad orginalus, atitinkantis visus kokybės reikalavimus, su pačiais geriausiais elektronikos komponentais, turi būti su „Zero“ užrašais ant paspirtuko. Nes teko susidurti su atvejais, kuomet pardavėjas mėgina visiškai neorginalų, tik panašiai atrodantį, su pigiausiais elektronikos komponentais, be jokių orginalumą įrodančių užrašų parduoti už panašią kaip orginalo kainą.

Tiktų patarlė „skūpas moka du kartus“. Taip, kad nesusigundykite tai kas pigiausia, nepagailėkite didesnių pinigų ir turėkite geriausius paspirtukus su geriausiu garantiniu aptarnavimu. Beto esamiems klientams visos atsarginės dalys, aksesuarai, darbų kainos su papildomomis nuolaidomis.

Zero 8 36V 10Ah
Zero 8 48V 16Ah
Zero 9
Zero 10
Zero 10X 52V 18Ah
Zero 10X LG 52V 24.5Ah
Zero 10X LG 52V 24.5Ah Hydrauliniai stabdžiai
Zero 10X LG 60V 21Ah Hydrauliniai stabdžiai
Zero 11X