Garantinis

Renkamės patikimiausius gamintojus, kurių kokybė yra patikrinta laiko. Tačiau kartais ir juose pasitaiko atvejų, kai prekė būna gamykliškai brokuota. Tad problemą stengiamės pašalinti greitai ir operatyviai.

Pagal LR įstatymus, esame įsipareigoja, kad prekė turi atitikti visas gamintojo specifikacijas ir pretenzijos dėl broko turi būti patvirtintos mūsų meistrų. Kuomet tai pasitvirtina, prekė yra remontuojama, bet kai to nepavyksta padaryti, ji keičiama mūsų lėšomis į kitą arba yra grąžinami pinigai. Prekes su defektu reikia pristatyti atgal į mūsų parduotuvę adresu Savanorių pr. 206, Kaunas. Tai galima padaryti atvykus į parduotuvę, arba išsiunčiant prekes paštu., šiuo adresu:

  • MB „Bepilotis Orlaivis“
  • Įmonės kodas: 304418078
  • Adresas: Savanorių pr. 206, Kaunas, 50193

Jeigu įtariate, kad prekė brokuota, paskambinkite mums prieš atvykdami ar išsiųsdami prekę, nes dažnas atvejis, kad konsultacijos metu pavyksta išspręsti iškilusią problemą.

Prekės remontas ar apkeitimas nauja atliekamas per protingą terminą. Kai gedimas atsiranda dėl neteisingo prekės naudojimo, paslaugų kaina skaičiuojama pagal galiojantį remonto darbų ir detalių kainininką.

DJI, Kaabo, Zero, E-twow produktams suteikiama 2 metų garantija.