Naujienos

Category Archives: Naujienos

DJI PHANTOM 4 skrydis pro TESLA MODEL X saloną

Turime du technologiškai pažangiausius gaminius. Tačiau kiekvienas iš jų dominuoja atskrose nišose. Tai yra TESLA – gaminanti elektrinius automobilius bei DJI – gaminanti populiariausius bepiločius orlaivius (dronus). Pripažinkime, kad sudaužyti droną kuris kainuoja daugiau nei 1000Eur nėra maloniausias jausmas. O ką jau kalbėti apie riziką apgadinti Tesla Model X automobilį, kurio kaina viršija 70000Eur.   Atkreipkite dėmesį, kad Phantom 4 orlaivyje sumontuoti LED žibintai mirksi geltona spalva, tai reiškia, kad dronas skrenda be jokios .
DJI Phantom 4 PRO registracija ir atnaujinimas

DJI Phantom 4 PRO registracija ir atnaujinimas

Įsigijus naują bepilotį orlaivį jums reikės užregistruoti jį DJI sistemoje bei atnaujinti programinę įrangą. Kaip tą padaryti? Pirma, pakraukite drono ir valdymo pulto akumuliatorius. Atsisiųskite App’są į telefoną arba planšetinį kompiuterį DJI GO 4.0. Įeikite į atsisiųstą app’są. Pajunkite telefoną arba planšetinį prie valdymo pultu su komplekte esančiu USB kabeliu (jei netinka pridėtas kabelis, jį turite kartu su įrenginio pakrovėju, jį ir naudokite). Antra, pradedam drono registraciją. Vedame sugalvotą vardą kokį tik norite. Ir .

Pristatytos DJI MAVIC propelerių apsaugos

Pagrindinis propelerių apsaugų tikslas – padaryti jūsų skrydį saugesniu, kas yra ištiesų svarbiausia. Propelerių apsaugos tarsi barjeras, kuris neleidžia pakliūti kliūties dalims į propelerius, pvz: medžių šakos ir pan. Būtent dėl propelerių apsaugų dronas gali išlikti ore, susidūrės su kliūtimis nes nesustoja nei vienas iš variklių bei nėra pažeidžiami propeleriai. Tačiau neverta pamiršti, kad propelerių apsaugos prideda papildomo svorio dronui, kuris ne visada turi teigiamos įtakos. Šiuo atvėju – neigiama įtaką turi, trumpėja skrydžio .

Patarimai skraidant šaltuoju metų laiku

Artėjant šaltajam metų laikui nusprendėme pasidalinti savo patirtimi skraidant lauke. Skraidymas šaltuoju metų laiku gali būti labai smagus, tačiau nereikia pamiršti, kad šiuo metų laiku yra nemažai pavojų, kurių nepaisant galite gana stipriai sugadinti savo naudojamą įrangą. Vienas iš svarbiausių faktorių – baterijos. Kai lauke šalta, būtent jos labiausiai kenčia, labai greitai krenta įtampa, jų darbas gali tapti labai nepastovus, sunkiau vyksta tam tikros cheminės reakcijos baterijoje, kurios ir užtikrina tinkamą baterijos veikimą. Nereikėtų .

Kelionės su DJI Phantom 4 – Vokietija paskendusi sniege

Žiema, tai vienas gražiausių metų laiku, žinoma tai galioja kuomet yra prikritę begalė sniego, nes būtent tada galime užfiksuoti kvapą gniaužiančius vaizdus. Greičiausiai pritarsite, kad nėra nieko nuostabiau nei pasivaikščiojimai medžių apsuptyje kuomet yra daug sniego. Tačiau kaip visa tai atrodo iš aukštai? Tikrai nuostabiai! Žiemiškais vaizdais galėsite pasimėgauti žemiau pateiktu video iš Vokietijos. Naudodamiesi proga norim priminti skraidantiems žiemą – Prieš skrydį nepamirškite tinkamai sušildyti baterijų, nes būtent tokiu metu skraidant jos yra .

Kelionės aplink pasaulį su DJI PHANTOM 4 – Kanada

Kanada – Aukštikalnėmis bei didžiuliais miškais pasižyminti šalis, kuris traukia ne vieną gamtos grožiui negalintį atsispirti žmogų. O šioje šalyje ištiesų yra ka pamatyti – Niagaros krioklys, įspudingo grožio kalnai, didmiesčiai, šiaurėje esantys ledynai.   Jungiame aukščiausią įmanomą vaizdo kokybę ir mėgaujamės vaizdais kartu!

Kelionės aplink pasaulį su DJI PHANTOM 4 – Las Vegas

Las Vegas – Legendinis, niekada nemiegantis pilnas pramogų miestas. Būtent ši miesto pusė yra dažniausiai matoma kino filmuose. Tačiau ne veltui jums norime parodyti keliones po visą pasaulį. Šį kartą Las Vegasą pamatysite kiek kitokį, apsuptą kanijonų, miškų ir jokių ryškiai šviečiančių švieslenčių 3,2,1…. Veiksmas! Gero žiūrėjimo.

Kelionės aplink pasaulį su DJI PHANTOM 4 – New York

Nepaslaptis, kad dauguma svajojame patys atrasti Ameriką. Ne veltui sakoma, kad Amerika – svajonių šalis. Tačiau kartais tenka susidurti su įvairiausiomis kliūtimis, kurios trugdo nuvykti ten, kur labiausiai trokštame. Taigi, kas labai stipriai svajojate apie kelionę į JAV, siūlome peržiūreti video, kaip atrodo vienas didžiausių JAV miestų – New York iš oro. Galbūt šis video jums suteiks dar daugiau motyvacijos siekti savo tikslo – kelionės į JAV. Tiesa, verta paminėti, kad video buvo filmuojamas .

Zoopa Q550 Evolution yra kompaktiškumo ir inovatyvumo derinys, kuriuo gali naudoti tiek profesionalas, tiek naujokas.

Orlaivis pilnai sukomplektuotas kartu su visomis profesionaliausiomis stabilumo sistemomis, modernia 2,4gHz valdymo sistema kuri leidžia išnaudoti visą šio orlaivio potencialą, tiek ramiai skraidant, tiek filmuojant ar fotografuojant iš oro. Continue reading

ACME Zoopa Q550 Evolution

ACME Zoopa Q650 RAZOR yra vienas pigiausių ir galingiausių savo klasės orlaivių, skirtų skraidyti tiek patalpose, tiek lauke. O jį suvaldyti gali tiek naujokas, tiek patyręs pilotas, nes šis orlaivis yra labai lengvai valdomas ir sukurtas taip, kad būtų kuo atsparesnis smūgiams. Iš specialios medžiagos pagamintas korpusas ir lankai aplink propelerius, suteikia nemazai apsaugos visoms orlaivio sistemoms, dalims. Orlaivio valdymas pasižymi aukštu tikslumi, preciziškumu ir žinoma, stabilumu, taippat be jokių problemų gali atlikti akrobatinius triukus. Continue reading

ACME Zoopa Q650 RAZOR

Bepilotis orlaivis ACME Zoopa Q650 yra vienas pigiausių ir galingiausių orlaivių, skirtų skraidyti tiek patalpose, tiek lauke. Zoopa Q650 yra vienas draugiškiausių orlaivių naujokui, nes šie modeliai yra labai lengvai valdomi ir sukurti taip, kad būtų kuo atsparesni smūgiams. Tačiau orlaivio valdymas pasižymi aukštu tikslumi, preciziškumu ir žinoma, stabilumu, taippat be jokių problemų gali atlikti akrobatinius triukus. Kas greitai ir ekstremaliai skrenda, dažnai dūžta, šis orlaivis griauna šiuos mitus. Visi orlaivio komponentai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, todėl smūgis į sieną šiam modeliui didelės žalos nepridarys. Continue reading

ACME Zoopa Q650