Naujienos

Category Archives: Naujienos

„Zero“ elektrinių paspirtukų atstovas Lietuvoje

Tapome vieninteliai oficialūs ir tiesioginiai „Zero“ kompanijos atstovai. Taip, ten kur esi vienintelis, ten dažniausiai ir slypi dideli įsipareigojimai gamintojams. Dabar bandome išsiugdyti puikų serviso aptarnavimą šiems paspirtukams. Šios kompanijos paspirtukus turime visus pas save sandėlyje. Teikiame jiems visas atsargines detales, aksesuarus. Jei kažko pritrūkstame – užsakome. Noriu pabrėžti, kad orginalus, atitinkantis visus kokybės reikalavimus, su pačiais geriausiais elektronikos komponentais, turi būti su „Zero“ užrašais ant paspirtuko. Nes teko susidurti su atvejais, kuomet pardavėjas .

Kaip neprarasti Mavic Mini drono?

Dronas mažas, labai kompaktiškas ir puikus daiktas kelionėms. Tačiau iš vis daugiau žmonių kurie puikiai pasitiki savo žiniomis ir patirtimi skrisdami toli sulaukiame skambučio kaip surasti prarastą droną. Tie žmonės, kurie turi sukauptą patirtį, pirmiausiai neskrenda labai toli. Mavic Mini dronų skrydžio pavirtimo kampas nėra didelis, tad ir pasipriešinimas vėjui mažesnis. Maksimalus drono greitis 47km/h, maksimalus vėjo greitis 8m/s. Tačiau keldami droną aukščiau nei 15 metrų, vėjo stiprumas didėją ir net gali pasikeisti vėjo .

Dronai kelionėms, kaip išsirinkti tinkamą?

Kai susiruošiame į keliones, nesvarbu ar tolimas, ar vietines norime įamžinti visas išgyventas akimirkas ir jomis pasidalinti su visais. Išmanieji telefonai puikiai atstoja fotoaparatus, nes galima pasidaryti nuotrauką ir ją iškarto pasidalinti socialiniuose tinkluose. Bet tokioje nuotraukoje atsispindi tik maža dalis to vaizdo, kuris yra iš tikro. Puikiai žinomas jausmas, kai pirmą kartą lankaisi šalyje ir „gaudai“ visus vaizdus, nes jie vieni už kitą gražesni ir rodos nesugebėsi viso to grožio perteikti. Ir tuomet .

Tapome INOKIM prekės ženklo atstovais Lietuvoje

Tapome „Inokim“ prekės ženklo oficialiais ir tiesioginiais atstovais Lietuvoje. Atkeliauja OXO serijos paspirtukai. Gavimo data: Spalio 6d. Galimos išankstinės rezervacijos. Patys taip pat testuosime, darysim išvadas apie surinkimo kokybę, važiuoklės minkštumą, elektronikos patikimumą. Galėsite ištestuoti produktus vietoje, teikiame garantijas, atsargines detales, servisą, konsultacijas. OXO serijos paspirtukas yra naujausias ir galingiausias, kurį pagamino Izraelio gamintojas „Inikom“.  Patentuotas kėbulo dizainas ir pakabos sistema, kuri reguliuojasi priklausomai nuo dangos paviršiaus. Žemesnė pakaba leis turėti didesnį stabilumą didesniam .

E-twow GT – naujausias elektrinis paspirtukas

„E-Twow“ gamintojas po gana ilgų atnaujinimų S2 modelio, ryžosi paleisti visiškai naujos kartos S3 elektrinį paspirtuką, pavadinimu „GT“.  Paspirtuko atnaujinimai daugeliui buvo reikalingi, kadangi norėjosi greičiau įvažiuoti į statesnes įkalnes, daugiau vietos kojoms. Galiausiai gamintojas pasiūlė ne tik galingesnė variklį, vietoj 500W, įmontavęs 700W, bet ir: 48V 10.5Ah talpos bateriją, kuri leidžia pasiekti iki 50km nuvažiuojamą atstumą ir pasiekti kiek didesnį nei 40km/h greitį. Jau minėtą ilgesnę plaformą kojoms pasidėti, ypač aktualu keliaujantiems ant .

Didelis ir galingas ar mažas, ir patogus elektrinis paspirtukas?

Iš mažų serijos paspirtukų, jei taip galima pavadininti juos, teko mėginti Segway, Xiaomi, Egret, SXT, E-twow. Dydžiai jų panašūs, skiriasi specifikacijos, t.y svoris, variklio galia, baterijos talpa, važiavimo komfortas, gedimų dažnumas. Kiekvieną jų patogu vežtis kartu kėlionėse su mašina, patogu nusistumti į parduotuves, kavines, patogu vežiotis viešuoju transportu. Visus juos vienyje konfortabiliškumas. Dažniausiai naudojami lygiais takais. Iš didelių paspirtukų kategorijos teko mėginti Minimotors Dualtron Raptor, Zero 10x. Svoris gana didelis, panešioti nelabai išeis, nebent .

Atvyko „Zero“ kompanijos elektriniai paspirtukai

Naujiena Lietuvoje „Zero“ kompanijos paspirtukai jau pas mus. Apibūdinant vienu žodžiu šiuos paspirtukus – limuzinas. Labai minkšti, daug vietos, aukšta ir patogi rankena vairuoti, labai švelni akseseracija, galingas arba galingi varikliai. Dideli ir platūs ratai leidžia Zero paspirtuką naudoti on-road ir off-road keliais, beto jam nėra baisūs tramplynai. Turime asortimente: Zero 8 Zero 9 Zero 10x Atvyk į Savanorių pr. 206 ir išmėgink Zero 10X elektrinį paspirtuką! Tapome oficialiais ir vieninteliais šios „Zero“ kompanijos .

E-TWOW Booster V „Premium Edition“

Pasirodė ilgai mūsų laukta naujiena „E-Twow“ gamintojo Booster V „Premium Edition“ atnaujinta elektrinių paspirtukų versija. Šiame paspirtuke rasite hidroizoliaciją nuo drėgmės, apsaugotas akumuliatorius, jungtis, kontroleris, lcd ekranas. Beto padaryta tinkama akumuliatoriaus pagalvėlė, kuri saugo akumuliatorių nuo trankymosi į paspirtuko dėžutės sieneles, tokiu būdų prailgina baterijos ilgaamžiškumą. Atkreipėme dėmesį, kad beveik pusė atsiradusių brokų atsiranda ne dėl gamintojo kaltės. Užtenka su ne sandarintu nuo drėgmės paspirtuku pravažiuoti per drėgną trasą, jungtys gauna drėgmės ir per .

E-twow paspirtuko valymas

Pasiekus apvalų nuvažiuotą atstumą – 1000km, atėjo metas elektrinį paspirtuką išsiplauti. Naudojau šepetį, sausas / šlapias servetėles. Su sausu, o po to šlapiu šepečiu išvaliau visus (arba didžiają dalį) susikaupusių nešvarumų prie galinio amortizatoriaus, sparno spyruoklės, priekinio sulenkimo. Viską supurškiau WD-40 (prašau nepeikit), patys naudokit tik grandinių tepalą, nes jis nerenka šiuklių, o šis mano naudojamas purškalas jas renka. Tačiau vietoj neturėjau, o laukti nesinorėjo, laikinai bus gerai. Ir rezultatas po valymo: Po 2000-3000 .

DJI Osmo Pocket apžvalga

Labai ilgą laiką norėjosi išmėginti šią mini kamerą, kuri dar ir mechaniškai stabilizuoja. Dėja, ne visad gaunasi taip, kaip norisi. Bet štai atėjo tas momentas. Pagaliau ji mano! Komplekte randu kamerą, USB pakrovėją, 2x telefono jungtis: Apple ir C, intruckijos, šniūras kamerai ir kameros dėklas. Prieš aktyvuojant, pakraunu pilnai. Krovėsi apie 20min, nes buvo gamykliškai daug pakrauta. . Vos tik aktyvavus, prašo atnaujinti programinę įrangą, ką iškarto ir padarau. Siunčiuosi į telefoną „DJI Mimo“ .

Mano DJI Mavic 2 PRO

Pagaliau tas momentas, kuomet sau imu DJI Mavic 2 PRO droną. Kodėl ne Mavic 2 Zoom? Keletą kartų norėtusi tikrai pažaisti su priartinimais, bet po to vistiek norėsis geresnės kokybės. Kad neimt du kartus, imu iškarto rimčiausią. Įpokuota viskas tikrai šauniai, bet ne pokuotes pirkau 🙂 Komplekte randu viską ko reikia paleidimui, išskyrus mobilūjį telefoną ar planšetinį per kurį matysiu vaizdą. Beje ir micro SD kortelės komplekte nėra, teks dėti savo. Galima naudotis drono .

Prisimenant vasarą su E-twow paspirtukais

2018 metais teko daug takų ir takelių Lietuvos apvažiuoti su elektriniais paspirtukais E-twow Booster V. Teko ir lygių kaip ledas paviršių, teko ir duobėtų, kur ratas tiesiog įsmigdavo. Didžiausias Kauno mieste nuvažiuotas atstumas su vienu įkrovimu buvo 37.5km. Verta paminėti, jog tą kartą važiuota į parodos kalną, kas atėmė apie 15proc baterijos. Beto mieste važinėjau gazas / stabdis, jei būčiau naudojas autopilotą, t.y pastovų greitį, rezultatas galėjo būti dar geresnis. Pajūryje per dieną nuvažiuotas .
2019 metų E-twow paspirtukų patobulinimai

2019 metų E-twow paspirtukų patobulinimai

Gera žinia ilgai laukusiems E-twow Booster V versijos atnaujinimų. Padaryti keli svarbūs pakeitimai, kurie lems dar ilgesnį paspirtukų eksplotacijos ilgaamžiškumą, stabilesnį vairavimą. Pirmasis patobulinimas ilgesnis ir platesnis galinis sparnas. Vanduo nebetaškys kojų. Ir dėl didesnio sparno pločio, kojos padas geriau sukibs su esamu paviršiumi jį stabdant. 2. Padarytas stipresnis, storesnis, pailgintas apatinis vairo sutvirtninimas. 3. Ilgesnis ir storesnis viršutinis vairo sutvirtinimas. 4. Atnaujintas galinės padangos raštas ir ratas platesnis, todėl dar geresnis sukibimas ir .

DJI MAVIC Pro Platinum – ar verta jį įsigyti?

Greičiausiai niekam ne paslaptis kad pasaulyje vyrauja tendencija kurti vis naujus produktus, dažnai juos skambiai pavadinant – Gold Edition ir pan. Tačiau ar šios tendencijos turi tinkamus rezultatus vartotojų atžvilgiu? Ar pigiau yra prideti papildomus keli žodžius nei atlikti produkto korekcijas? Iš pirmo žvilgsnio Mavic Pro Platinum yra taspats Mavic Pro tik turintis pilką korpusą ir kitas šiektiek kitaip atrodančias smulkmenas. Tačiau kas slepiasi dar po pakeista išvaizda? Ar nebus taip, kaip liaudyje sakoma .
DJI SPARK Patvarumo testas

DJI SPARK Patvarumo testas

Nauji rinkoje pasirodę dronai sulaukia nemažai simpatijų del išvaizdos, techninių sąvybių bei panaudotų inovacijų. Tačiau ne visada viskas taip gerai atrodo nutikus avarijai ir sudaužius droną. Dažnai tokių avarijų priežastis būna neatidumas, tarkime blogai uždėtas propeleris arba bandymas skristi su pažeistu propeleriu. Visa tai veda prie didelių išlaidų bei drono remonto. Taip pat dažnai apie tam tikrus dronų modelius būna sukuriami stereotipai jog jie greitai lūžta ir yra nepataisomi. Žemiau pateiktame video galėsite išvysti .
Dubajus – skraidančių taksi miestas

Dubajus – skraidančių taksi miestas

Niekam nepaslaptis jog Jungtiniai Arabų Emiratai yra viena turtingiausių valstybių pasaulyje. Taigi paskui didžiulius pinigus seka ir pačios naujausio technologijos kurios bando užkariauti pasaulį. Šiomis dienomis gan aktyviai rašoma apie skraidančius taxi Dubajuje. Ne atsitiktinai šiai inovacijai pasirinktas Dubajus, kaip skelbiama tai viena geriausių vietų kurioje puikiai išplėtota infrastruktūra, taip pat netrūksta turtingų klientu. Uber buvo viena pirmųjų kompanijų kuri pasiryžo investuoti didžiulius pinigus į šį projektą ir jį įgyvendinti. Dažnai skeptikams kyla gan .
WIENERDRONE – Dešrainius pristatantis dronas

WIENERDRONE – Dešrainius pristatantis dronas

WienerDrone yra naujausias Oscar’o Mayer’io reklamos būdas. Oscar’as Mayer’is išgarsėjo 1883 metais kuomet pradėjo gaminti prabangius dešrainius. Jo dešrainiai pasižymėjo tuom, kad juose nebuvo įvairiausiu nitrautų, tai yra buvo gaminami iš natūralių medžiagų. Tačiau šis dešrainių gamintojas yra nestandartiškai mastanti asmenybė kuri dėmesi sugeba patraukti savo reklama ant ratų. Dešrainius pristatinėja su dešrainį primenančių automobiliu, mopedu bei kitomis transporto priemonėmis ir panašu, kad konkurencijos nejaučia. Dabartinis Oscar’o tikslas – dešrainius klientams pristatinėti pasinaudojus dronus, .
Kaip gestais valdyti DJI Spark?

Kaip gestais valdyti DJI Spark?

Taigi, atėjo laikas trumpai apžvelgti ir pasidalinti proceso eiga kaip DJI Spark valdomais gestais. Ne veltui tam šiuo metu daug skiriama dėmesio, nes šis dronų valdymo būdas yra ganėtinai inovatyvus, nes jokiame kitame drone nerasite šios sąvybės – valdyti gestais. Tai nėra valdymas kuris gali pasirodyti iš pirmo žvilgnio, šiuo valdymo būdų drono nuskraidinti toli tikrai negalėsite. Taigi, apie viską trumpai, žingsnis po žingsnio: Įjunkite droną Įsitikinkite ar patogiai laikote visą drono apatinę dalį. .
Kaip DJI Mavic paversti rankine kameros stabilizavimo sistema – Polar PRO Katana

Kaip DJI Mavic paversti rankine kameros stabilizavimo sistema – Polar PRO Katana

Polar Pro kompanija yra puikiai žinoma kaip įvairių kamerų aksesuarų gamintoja. O šiandien šį kompanija mums pristato naujo savo produktą – Katana. Katana – naujas būdas užfiksuoti akimirkas nuo žemės naudojant droną. Taip, perskaitėte teisingai, naudojant droną. Polar Pro Katana pagalba naudojant droną galėsite lengvai nufilmuoti artimo kadro akimirkas nerizikuodami sudaužyti drono. Taip pat nereikės rūpintis papildomos įrangos pirkimo ar nuoma norint filmuoti kokybiškai nuo žemės. Prie DJI Mavic primontuojate specialias rankenas, savo išmanųjį .
Kuri DJI Mavic kuprinė geriausia? (Apžvalga)

Kuri DJI Mavic kuprinė geriausia? (Apžvalga)

Kaip sužinoti kuri DJI Mavic transportavimo lagaminas/kuprinė geriausia? DJI Mavic debiutavo kaip kompaktiškiausias ir inovatyviausias dronas rinkoje. Vien dėl to, kad jis sulankstytas telpa į kišenę tapo labai geidžiamu. Tačiau keliaujant kartu su dronu atsiranda papildomų iššūkių bei daiktų kuriuos reikia patogiai ir saugiai transportuoti kartu. Papildomos baterijos, propeleriai, planšetė, pakrovėjas bei kiti svarbūs aksesuarai yra privalomi turėti kartu su savimi. DJI Mavic Fly more combo rinkinys yra komplektuojamas kartu su orginalia DJI kuprine. .