Omniva paštomatas – pristatymo laikas nuo 1-3 dienų nuo apmokėjimo. Išskyrus Šventinius laikotarpius. Galima atsiimti patogiausioje vietoje ir tai trunka vos 10-20 sekundžių! Ir nereikia laukti didelėje eilėje! Gavus siuntą, Jūs į mobilūjį telefoną gausite SMS žinutę su kodu. Kodą reikės panaudoti Omnivos paštomate atsiimant siuntą.

DPD kurjeris – nuo durų iki durų! Siunta pristatinėjama 3 kartus, kol pasiekia gavėją! Pristatymo laikas nuo 1-2 dienų nuo apmokėjimo gavimo. Patogu, greita ir saugu!

Autobusų siuntų tarnybą – prekes galima gauti tą pačią arba sekančią dieną, priklausomai kada apmokėjimas yra gautas. Galima atsiimti tada, kai siunta pasieks Jūsų miestą, arba bet kokiu kitu metu, po siuntos gavimo per 30 darbo dienų. Atsiimant prekę, su savimi Jums reikės turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir pasakyti iš kurio miesto gavote prekes, atsakymas – Kaunas.

Lietuvos paštas – 1-4 darbo dienos. Pigiausias pristatymo būdas!

Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje – suformuok užsakymą internetu, o prekes atsiimk parduotuvėje (Savanorių pr. 206, Kaunas, 50193)!