D.U.K

Dažniausiai susije klausimai

MB „Bepilotis Orlaivis“ įmonė prekiauja ne tuo kas daugiausiai neša pelno, o tuo, ką drąsiai galima vadinti kokybiškais produktais. Pirmiausiai patys esame dideli modelių ir elektrinių paspirtukų megėjai. Atsirenkame gamintojus tokius, kurie siūlo aukštą kokybę, greitą garantinį aptarnavimą, konsultacijas įvairiais klausimais. Todėl patikėdami mumis, išsirinksite daiktus, kurie neš ilgą naudojimosi džiaugsmą.
Taip.
Užsiregistruoti > nurodyti pristatymo adresą > pasirinkti vieną iš pristatymo būdų> apmokėti sugeneruotą sąskaitą > laukti prekės. Apie prekės pristatymą informuosime el. paštu arba telefonu.
Taip, plačiau www.vabzdys.lt
Svetainė, kuri rašo straipsnius apie dronus https://www.orlaivis.lt/naujienos/
Kreipkitės į mus, padėsime gauti atstovaujamų gamintojų atsargines detales.
Viskas priklauso nuo naudojamas įrangos. Nuo 30 metrų iki 5000 metrų ir daugiau.
Turite nuspręsti ar modelis perkamas su mintimi jog norėsite sudalyvauti varžybose. Jeigu atsakymas teigiamas, reikėtų rinktis tuos modelius, kurių klasės vyksta: 1/8 buggy nitro, 1/18 buggy electric, 1/10 electric beginner, 1/10 electric modified, 1/5 Petrol, 1/10 Shourt Course. Bet jei modelis perkamas laisvu metu pasivažinėti, rekomenduotina žvalgytis į monstrus, kurių elektronika yra apsaugota nuo vandens. Tad galėsite juos naudoti ištisus metus. Būtent tokie modeliai yra Traxxas gamintojo. Patikimi ir detalių nebus problema gauti
Galima pradėti nuo paprasto kambarinio drono, kurio kaina svyruoja nuo 35 Eur arba drono su GPS, kuris bus lengvai valdomas pirmą kartą paėmus valdymo pultą į rankas. Klauskit mūsų, tam mes ir esam, kad padėtumėme išsirinkti tinkamiausią, poreikius atitinkantį modelį!
Skristi gali 5-15 minučių ir ilgiau. Priklausomai koks modelis, kokia akumuliatoriaus talpa.
Skraidantis dronas (skraidyklė), kuriam skristi naudojamas valdymo pultas, mažiausiai 4 elektriniai varikliai ir visa tai  kontroliuojama piloto.