Skirtumai tarp Syma X5UW ir Syma X5SW

SYMA X5UW

Šiuo metu dronų rinka tiesiog klęsti nuo dronų pasiūlos, galima rinktis pagal dizaina, spalvą, variklių skaičių bei kitas fukcijas. Tačiau nereitai susiduriama su tuo, kad žmonės ieško biudžetinių variantu. Taigi manau, kad ši trumpa SYMA X5UW apžvalga leis jums apsispręsti.

Jeigu norite turėti gana neblogas skrydžio sąvybes turintį droną, integruotą kamerą ir lengvai valdomą  – SYMA X5UW vienas geriausių pasirinkimų. Šis dronas turi integruotą 720P FPV kamerą, patvarų bei lengva plastikinį korpųsą, 6-ašių gyro stabilizatorių, kuris leis su dronu skraidyti bet kokiomis oro sąlygomis. Tiesa, nerekomenduojame skraidyti kuomet pučia itin galingas vėjas, nes dronas gali nuskristi negrįžtamai.

Taip pat šis dronas turi nemažai prieinamų funkcijų – automatinis pakilimas ir nusileidimas. Nemokamą SYMA APP programėlę, per kurią galėsite stebėti perduodamą vaizdą iš drono į jūsų telefoną ar planšetę. Vaizdo žaidimų pagrindu sukurtas valdymo pultas leis patogiai valdyti droną. Taigi tai užtikrina itin paprastą drono valdyma, kuriam nereikia specialaus pasiruošimo ar žinių.

Apibendrinant galima pasakyti, kad šis dronas yra ištiesų geras pasirinkimas tiek pradedančiamas pilotui, tiek patyrusiam. Nes didžiausias šio drono privalumas – optimalus dydis, kuris leis skraidyti net ir uždarose patalpose, šaltais žiemos vakarais.

SYMA X5SW

Tai vidutinio dydžio kategorijos dronas, kuris yra sukurtas žmonėms, kurie nori be didelių investicijų išbandyti FPV skraidymą. Šis dronas pasižymi klasikinio dizaino korpusu, kuris yra pagamintas is labai tvirto plastiko ir atlaiko gana didelius smūgius. Su šiuo dronu galima skraidyti tiek lauke, tiek vidaus patalpose. Taip pat šis dronas turi kovini charakterį – paspaudus mygtuką jis be didelio vargo gali atlikti apsivertima ore.

Tik reikia nepamiršti jog biudžetinės klasės dronai turi gana ribotą skrydžio atstumą – apie 50 metrų. Taigi skraidydami pagal FPV transliuojamą vaizdą, turėkite omenyje apie salyginai nedidelį skrydžio atstumą. Tačiau tai nereiškia, kad tai jums sukurs mažai įspūdžiu, priešingai, jis sukurs jo dar daugiau, nes jis lengvai gali manevruoti tarp įvairių kliūčių, kurios ir duos pliūpsnį adrenalino.

Šio drono baterijos įkrovimo laikas – 1val. Skrydžio laikas – apie 8min, priklausomai nuo oro sąlygų kuriomis bus skraidoma. Taigi rekomenduojame apsirūpinti papildomomis baterijomis kurios leis ilgiau pasidžiaugti skrydžio malonumu.

Esminiai skirtumai tarp šių dronų yra tai jog X5UW turi aukščio palaikymo funkciją, kuri leis net ir nelaikant gazo svirtelės, droną išlaikyti tame pačiame aukštyje. Taip pat automatinį pakilimo ir nusileidimo funckciją.

X5SW modelis šių funkcijų neturi, tačiau atsitrenkus į kliūtį, galėsite daug greičiau išjungti variklius, kad sparneliai liktų sveiki. Taip pat priešingai nei X5UW, šis gali apsiversti ore 360 laipsnių.

Įsigydami „Syma“ gamintojo modelį specializuotoje rc modelių parduotuvėje gausite tiekimą atsarginių detalių ir pilną modelių servisą, žinoma, jeigu to prireiks.