Mano DJI Mavic 2 PRO

Pagaliau tas momentas, kuomet sau imu DJI Mavic 2 PRO droną. Kodėl ne Mavic 2 Zoom? Keletą kartų norėtusi tikrai pažaisti su priartinimais, bet po to vistiek norėsis geresnės kokybės. Kad neimt du kartus, imu iškarto rimčiausią.

Įpokuota viskas tikrai šauniai, bet ne pokuotes pirkau 🙂

Komplekte randu viską ko reikia paleidimui, išskyrus mobilūjį telefoną ar planšetinį per kurį matysiu vaizdą. Beje ir micro SD kortelės komplekte nėra, teks dėti savo. Galima naudotis drono vidinę atmintimi, kuri yra 8Gb, bet prisifilmuos tikrai labai greitai.

Krovimas.  Prieš drono registraciją, būtinai pakraunam valdymo pulto ir drono akumuliatorių. Valdymo pultas kraunasi per telefono laido jungtį. Laukiam kol drono akumuliatoriaus lempos išsijungs, tai reikš jog pakrautas pilnai.

Atsisiunčiame į telefoną programėlę DJI GO 4. Užsiregistruojame ir sekam instrukcijas. Taip aktyvuosim droną.

Mode 2 – gazas (kilimas) bus kairėje pusėje. Mode 1 gazas (kilimas) dešinėje pusėje. Pasirenkame, tas kuris atrodytų priimtinesnis Jums variantas. Prie mode 3 siūlau nelysti, nes ten ne tik gazo svirčių kombinacija skirsis.

Dažniausiai visiems naujiems dronas reikia atnaujinimų. Per telefono apps’ą taip pat pasidarome prieš pirmajį skrydį. Po atnaujinimų būtinos visų sistemos komponentų kalibracijos.

Kuomet viskas bus padaryta teisingai, viršuje prie „Overall Status“ pamatysite užrašą „Normal“ (latest firmware).

Beliktų išklausyti teorijos, kas, kur, ką reiškią, arba netyngėti paskaityti instrukcijas.

Šiek tiek foto testo prie nedidelio lempų apšvietimo patalpoje.

Lauke, prie monko apšvietimo.

Beliko sulaukti tinkamo oro ir išmėginti lauke 🙂 Bus papildymas 🙂

Jei nenorite, nežinote kaip užregistruoti, aktyvuoti, sukalibruoti ir atnaujinti programines įrangas, visad tai galime padaryti už Jus, visiems DJI dronams 🙂