Koks skirtumas tarp Mini 3 PRO ir Mini 4 PRO dronų?

Koks skirtumas tarp Mini 3 PRO ir Mini 4 PRO dronų?

Šiame tekste rasite palyginimą kas naujo ir kas patobulinta tarp šių dviejų „DJI“ kompanijos dronų. Atkreipsime dėmesį į atnaujintos kameros galimybes, išmaniąsias funkcijas, stabilumo patobulinimą. Apžvelgsime prailgintą veikimo laiką ir galiausiai atkreipsime dėmesį į atnaujintus priedus bei valdymo pultus.

Taigi, kas naujo tarp Mini 4 PRO ir Mini 3 Pro dronų?

Geresnė kamera

Mini 4 PRO turi 1/1.3 colio CMOS sensorių, Dual Native ISO Fusion, F1.7 diafragmą ir 2,4 μm  pikselius. Didesnis dinaminis diapazonas užtikrina stulbinančius akcentus ir tikroviškiau perteikia šešėlių detales, todėl kiekviename kadre su naujaja drono kamera gausime geresnius rezultatus.

„Mini 4 PRO“ pranoksta savo pirmtaką su didesnės raiškos kamera, iki 4K HDR ir 60 kadrų per sekundę greičiu. Pas „Mini 3 PRO“ yra 4K HDR ir 30 kadrų per sekundę greitis.

Skrydžio patobulinimas

Abu dronai, tiek Mini 4 PRO, tiek Mini 3 PRO yra pritaikyti pradedantiesiems pilotams, kurie pasižymi stabilumu ir lengvu valdymu. Mini 4 PRO turi pažangesnes kliūčių aptikimo ir vengimo sistemas, užtikrinančias saugesniuss skrydžius pradedantiesiems. Pas naujajį droną šie davikliai yra išdėstyti platesniu kampu, todėl kliūtis aptikti yra kur kas paprasčiau. Dar didesnis saugumas užtikrinimas integruojant pažangiąsias pilotų pagalbos sistemas (APAS), kurios pamačius kliūtį droną stabdo arba apskrenda (galima pasirinkti ką dronas turės daryti).

Naujasis dronas gali pasigirti prailgėjusiu skrydžio laiku iki 34 minučių (baterijos talpa padidinta). Beto šis dronas jau turi DJI O4 1080p/60 kadrų per sekundę vaizdo perdavimą. Teko pačiam išmėginti, užmiestyje 60 metrų aukštyje pavyko nuskristi 4km ir vaizdas buvo tobulas. Ir tai neriba. Galėjau skristi toliau, bet dėl pakankamai didelio vėjo, sukausi atgal.

Skrydžio režimai

„Mini 4 PRO“ siūlo išmaniuosius skrydžio būdus: „Spotlight“, Point of interest ir naują „ActiveTrack 360“ pasižymintį patobulintais objekto sekimo funkcijomis. Užtenka su dronu pakilti, ant ekrano pažymėti objektą, pasirinkti komandą ir dronas viską atliks už jus.

Dizainas ir patogumus

„Mini 4 PRO“ tęsia kompaktišką ir lengvą savo pirmtako dizainą. Sveria vos 249g, patogus nešiotis. Droną tereikia užregistruoti, nereikia laikyti licenzijos.

Atnaujintas valdymo pultas ir aksesuarai

Dronas turi patobulintus priedus, įskaitant propelerių ir kameros apsaugas, krovimo stotelę. Atnaujintas LCD ekranas su papildomomis antenomis užtikrins dar patikimesnį signalo veikimą.

Našumas ir vertė

„Mini 4 PRO“ pagerina saugumą, nes yra pažangesnė kliūčių aptikimo sistema

Mano asmeninė nuomuonė

Kai dronas tik pasirodė, kiek nuliūdau, jog atnaujinimai gana skurdoki, džiugino tik labai panaši kaina į pirmtako. Bet išmėginęs jį, tikrai galiu pasakyti, kad kliūčių vengimo sistema yra patikimesnė, bet ne šimta procentinė. Signalo stiprumas tiek mieste, tiek užmiestyje nustebino geraja prasme. Neapdirbtas video įrašas atrodo švaresnis, detalesnis spalvos ryškesnės. Tie kas turit jau Mini 3 PRO, turėkit, jo pakaks, bet tie kas ieškotės naujo, geriausio iš Mini serijos dronų, tikrai rekomenduoju šį, Mini 4 PRO.

Išvada
Neabejotinai „Mini 4 PRO“ yra pažangiausias, geriausias „Mini“ serijos dronas.  Nuo atnaujintas kameros, patobulinto skrydžio stabilumo iki pažangių skrydžio režimų, mažo dydžio. Šis dronas naujokams yra idealus pasirinkimas.