DJI Phantom 4 PRO registracija ir atnaujinimas

Įsigijus naują bepilotį orlaivį jums reikės užregistruoti jį DJI sistemoje bei atnaujinti programinę įrangą. Kaip tą padaryti?

Pirma, pakraukite drono ir valdymo pulto akumuliatorius. Atsisiųskite App’są į telefoną arba planšetinį kompiuterį DJI GO 4.0. Įeikite į atsisiųstą app’są. Pajunkite telefoną arba planšetinį prie valdymo pultu su komplekte esančiu USB kabeliu (jei netinka pridėtas kabelis, jį turite kartu su įrenginio pakrovėju, jį ir naudokite).

DSC_1040

Antra, pradedam drono registraciją. Vedame sugalvotą vardą kokį tik norite. Ir spaudžiame tęsti (Continue).

DSC_1044

Pasirenkame kurioje pusėje norėsite jog būtų gazo svirtis. Mode 2 – standartiškai, kairėje pusėje. Mode 1 – dešinėje pusėje. Kurį geriau pasirinkti, renkatės pagal save kuris jums patogiau. Kaip išmoksite dabar, taip ir naudosite ateityje.

DSC_1045

Matavimo skalės: aš renkuosi metrai ir km/h. Video išėjimas PAL.

DSC_1046

Sekantis žingnis. Pasirinkti arba atsisakyti funkcijos „Begginer Mode“. Kitais žodžiais, pradedančiojo funkcija. Jei ją aktyvuosite, leis nuskristi nuo valdymo pulto 30 metrų tiek į viršų, tiek į tolį. Su šią funkcija pradėti valdyti droną patartina, o ja išjungti ar vėl įjungti galėsite bet kada.

DSC_1047

Užregistruojam emailą ir suvedam jo paswordą (emailo). Jei esate kažkada registravęsis, spaudžiam „Sign in“. O jei paskyra nauja spaudžiam „Sign up“. Emailą vesti reikia egzistuojantį.

DSC_1048

Jei viską suvedėte teisingai, išmes užrašą „Successfully Activated“. Pakolkas neatnaujinam, ir spaudžiam viršuje po dešine puse „tęsti“.

DSC_1050

Matome pagrindį langą su transliuojamu vaizdu iš drono. Spaudžiam ant geltonos, žalios, ar raudonos juostos viršuje (priklausomai koks užrašas dega). Matome prie užrašo „Overall Status“ dega įspėjimas reiškiantis, kad reikia atnaujinti programinę įrangą. Tuomet šį langą užsidarome ir spaudžiame viršuje po kaire puse kampe užrašą „DJI“. Spaudžiam, kad norime atnaujinti programinę įrangą.

DSC_1052

Prijungiame komplekte esantį kabelį į droną ir juo pajungiame planšetinį.

DSC_1053

DSC_1054

Ant mėlynos spalvos viršuje spaudžiam „firmware downloaded“

DSC_1055

Spaudžiam „pradėti updatinti“

DSC_1056

Laukiam kol užsikraus iki 100 procentų.

DSC_1057

Kol atsinaujina, šioje vietoje mirksi raudona lempa. Jokiu būdu nenutraukite atnaujinimo.

DSC_1058

Kuomet baigia atnaujinti, ištraukiame lauk į droną pajungtą kabelį. Ir prijungiame planšetinį su valdymu pultu per USB kabelį. Programinė įranga atnaujinta sėkmingai!

DSC_1059

Einam skristi!

DSC_1060