Dėl ko verta pamėgti DJI MAVIC Air?

Nusipirkus DJI MAVIC Air Fly More combo, kuris yra komplektuojamas kartu su keliomis papildomomis baterijomis. Likau labai sužavėtas, kad šis mažylis puikiai telpa į štai tokį solidų dėklą.

Atidarius šį dėklą liksite sužavėti kaip jis kompaktiškai susilanksto. Ir tam kad jis kompaktiškai susilankstytu nereikia nuiminėti propelerių.

Kojų „išlankstymas“ užtrunka vos kelias sekundes ir jūs esate pasiruošęs skrydžiui.

Taigi, dabar pakalbėkite plačiau apie šį droną, bei trumpai aprašysiu susidariusią nuomonę apie jį.

Žinau, tai nėra pats tinkamiausias palyginimas, tačiau palyginsiu jį su Phantom 4 Pro. Mavic Air mažumu nepalyginimas dronas, tačiau jei akcentuojant ir kitas sąvybes apart dydžio, tai kova su vėju. Atrodo, jog šioje vietoje jo dydis gali būti daugiau trūkumas nei privalumas, tačiau yra atvirščiai, jis gana neblogai kovoja su vėju ir jį drąsiai galima neštis į kalnus ar kitas keliones.

Jis skrenda išties puikiai, gal nėra toks galingas kaip Phantom 4 Pro, tačiau galios jam tikrai per akis. Jis gali skristis išties dideliu greičiu ir reikia nepamiršti, kad jis turi trijų krypčių kliūčių atpažinimo funkcija, kuri taip pat buvo išbandyta ir tikrai nenuvylė.

Taip pat labai nudžiugino kaip sklandžiai veikia intelligent skrydžio rėžimai. Tai ypač aktualu kuomet filmuojami labai svarbūs kadrai ir norima išlaikyti vaizdo tolygumą, nes rankiniu būdu filmuojant to padaryti nepavyksta.

Verta paminėti ir Panoramos rėžimą, jis nustebino visu 100%. Panoramos gaunasi labai aukštos kokybės ir panoramas galima daryti tiek horizontalias, tiek vertikalias 180 ir 360 laipsnių. Mavic Air turi mažesnį vaizdo jutiklį 12MP (Ph4 Pro 20mp). Tačiau Mavic Pro panoramos gaunasi nei kiek neprastesnės nei darytos su PH4 Pro dronu.

Na ir pabaigai truputi kritikos

Viskas būtų labai puiku jeigu ne keli akcentai kurie šiektiek liūdina. Nedžiuginantis skrydžio laikas – gamintojas deklaruoja, kad Mavic Air gali skristi 21min. Tačiau realiomis oro sąlygomis Mavic Air gali skristi tik apie 15min, tai yra išties nemažas skrydžio laiko deficitas.

Taip pat trūkta LCD ekranėlio kurį turi Mavic Pro versija, kuriame galima stebėti aukštį, atstumą bei kitą svarbią informaciją. Tai yra labai aktualu jeigu netyčia nutrūktų ryšys tarp telefono ir drono.