VSETT 11+ testinis važiavimas

VSETT 11+ testinis važiavimas

Jau apie „VSETT“ kompanijos paspirtukų surinkimo kokybę nekalbėsiu. Esu jau ne kartą sakęs, jog tai aukštesnės klasės produktai. Keletą metų atgal teko išmėginti Wolf Warrior 11 paspirtuką, buvau sužavėtas jo gabaritais, galia, stabilumu ant didelio greičio, bet nervino be galo kieta važiuoklė ir važiuojant per nelygumus pašaliniai garsai. „VSETT 11+“ tarsi sedėtum didelėje, prabangioje mašinoje, bet puikiai ją jaustum, tiek valdyme, tiek gabarituose. Kažkas panašiai ir čia buvo. Tarsi valdai tanką, bet jautiesi patogiai ir prie gabaritų, ir valdymo iškarto pripranti. Niekad nemaniau, kad imsiu sau tokį didelį, sunkų paspirtuką, bet kai paspirtuke daugiau pliusių nei paminėti minusai, jo tiesiog norisi.

60V 2x po 1500W nėra kažkas baisiai daug, bet važiuoti ant jo smagu, nėra tos baimės kad spustelsi ne laiku ir nuskrisi nuo paspirtuko. Gazas švelnus, vairas tarsi įkaltas, vietos kojoms daugiau nei reikia. Bet įjungus „Sport“ režimą jis taps žvėriu – priekinis ratas kasasi. Patogus ir neslidus galinis sparnas, puikus būdas pasidėti atraminę koją įsibegėjant ar važiuojant off-road takais. Apšvietimas labai gražus, integruoti posūkio signalai. Pats asmeniškai jais dar nesinaudojau, bet galbūt ateityje pravers. Puikus būdas, kad ir kitą dviratininką, pėstyjį ar paspirtukininką informuoti apie ketinimus. Priekinė lempa atrodo įspūdingai, bet šviečia kiek silpniau nei atrodo. Bet jos pilnai pakanka.

Pati važiuoklė dirba įdomiai: važiuojant dideliu greičiu tarsi sukietėja, labiau jauti nelygumus, bet tuo pačiu pasidaro dar stabilesnis važiavimas. O važiuojant lėtai amortizatoriai dirba labai gražiai. Ir įdomiausia tai, jog net sveriant nedaug – amortizatoriai puikiai atliks savo darbą. Tuo tarpu pas Wolf Warrior 11 – kad amortikai veiktų bent kažkiek, reik sverti tikrai daug.

Taigi trumpai pliusai:

Labai gražus dizainas, geras apšvietimas, labai stabilus ir minkštas važiavimas, gerai surinktas, iš karto jauti paspirtuką ir nereikia apsiprasti, kaip būna ant kitų.

Minusai:

Norėtusi geresnės kainos, bet už kokybę reikia mokėti. Paspirtuko svoris – skirtas ne nešiojimui.