Tapome vieninteliais „VSETT“ pasirtukų atstovais Lietuvoje

Tapome vieninteliais „VSETT“ pasirtukų atstovais Lietuvoje

Per maždaug 4 metus teko išbandyti daug elektrinių paspirtukų kompanijų, tokių kaip: Minimotors, Inokim, Kaabo, Zero, Velocifero, DDM, SXT, Speedway, Kuggo, Xiaomi, Ninebot ir dar kurių pavadinimų jau neprisimenu. 2021m. pavasarį teko atsivežti naują gamintoją ir viltis, kad jis bus geras, geras toks pats kaip atsiliepimai užsienyje. Tad pirmą kartą išmėginau „VSETT“ gamintojo elektrinį paspirtuką. Po pirmo išvažiavimo sunku buvo apsakyti žodžiais, kodėl važiavimo komfortas gerąja prasme taip smarkiai skiriasi nuo kitų elektrinių paspirtukų kompanijų. Pakaba dirba tobulai, surinkimo kokybė lyginant su kitomis kompanijomis tobula, išspręstos problemos kurias turi kitos kompanijos. Iki to laiko buvau davęs Kauno ir Vilniaus servisams remontuoti ne vieną kitų kompanijų paspirtukus ir kuomet jiems į rankas papuolė „Vsett“, pasak jų, nėra ką net lyginti su kitais. Tai turbūt atspindi tai, kad pas meistrus jau yra asmeniniai šios kompanijos produktai.

Mums, kaip įmonei labai svarbu turėti kuo mažiau problemų su gedimais ir pasiūlyti žmonėms tai kas tikrai yra geriausia, todėl nesunkiai nusprendėme pasirašyti Distribucijos sutartį su „VSET“ kompanija. Esam vieninteliai oficialūs tiesioginiai tiekėjai šio prekės ženklo Lietuvoje. Taip, niekas netrukdo pardavėjams prisipirkti jų Europos sandėliuose, bet tai nebus tas pats, kas gauti visiškai naujus, maksimaliai atnaujintus, šviežius elektrinius paspirtukus tiesiai iš gamyklos. Todėl norintys jais prekiauti Lietuvoje, galite kreiptis dėl didmeninių kainų.

Kadangi gavome ne tik galimybę vieninteliams pirkti iš „Vsett“, bet ir įsipareigojimus, todėl nuo 2022 metų bus galima pirkti, išmėginti ir teikti servisą trijose vietose Lietuvoje: Vilniuje, ir dvejuose Kaune. Čia papildysiu kai bus aiškūs adresai ir kontaktai.

Atsivežame: „Vsett 8, 8+, 9, 9+, 10+, 11+, 11 Super“ elektrinius paspirtukus. Pilnas dalių asortimentas, o pritrūkus jų – ardysime nuo naujų paspirtukų dalis.

Čia mano pirmo išvažiavimo su „VSETT“ video:

Ok, užtenka girti, ypač tai ką patys atstovaujame, bet, kad pagrįsčiau tai ką sakau, kviečiu pačius apžiūrėti ir išmėginti Savanorių pr. 206, Kaune. Kitiems dviems adresams atnaujinsiu info. Galiausiai jei neįtikinau – pasiskaityt bet kur kitur užsienyje ar Lietuvoje vartotojų atsiliepimus.

O kodėl verta pirkti iš mūsų?

* Naujausi produktai
* Naujausi patobulinimai
* Šviežiausiai pagaminti
* Servisas, ištestavimas Kaune ir Vilniuje
* Įsigyjimas: dvejos vietos Kaune ir viena Vilniuje
* Visos atsarginės detalės
* Dovanėlės prie paspirtukų
* Garantija
* PVM Sąskaitos faktūros
* Testiniai važiavimai