Tapome ir 2023 metų vieninteliais „VSETT“ atstovais Lietuvoje

Tapome ir 2023 metų vieninteliais „VSETT“ atstovais Lietuvoje

Prekiaujame šiuo prekiniu ženklu du metai ir bus treti. Įdomiausia tai jog tai produktas kuris nenuvylė. Gedimų skaičius minimalus, todėl serviso smarkiai neapkraunam ir atsiradusioms problemoms gedimus pašalinam greitai. O kadangi esame ir būsim antri iš eilės metai vieninteliai oficialūs orginalių produktų pardavėjai Lietuvoje, vieninteliai galim pasiūlyti šviežutėlius, specialiai mums pagamintus, naujausius „VSETT“ elektrinius paspirtukus.

Pabrėžiu jog tik pas mus galite įsigyti naujausius šio gamintojo produktus bei atsargines detales. Esant gedimams, sugedusią detalę neremontuojam, o keičiam nauja – orginalia.

Ir kaip visad tęsiam tradiciją – pirkdamas bet kurį „VSETT elektrinį paspirtuką dovanų gausi Orlaivis.lt tašytę ant vairo!

Ieškome vienos parduotuvės, geriausiai Vilniaus mieste, (bet jei turit įdėjų ir kitur, būtinai siūlykit, galbūt kas nors iš to gausis), kuri norėtų atstovauti šį prekinį ženklą. Teiksim prioritetą tai, kuri turi ir servisą. Neradus – planuojam keltis ir į Vilniaus miestą Jūsų patogumui!

Jei leisim atstovauti kitai parduotuvei šį prekinį ženklą Lietuvoje, čia, šiame tekste apie tai paskelbsime.