Tapome INOKIM prekės ženklo atstovais Lietuvoje

Tapome „Inokim“ prekės ženklo oficialiais ir tiesioginiais atstovais Lietuvoje. Atkeliauja OXO serijos paspirtukai. Gavimo data: Spalio 6d. Galimos išankstinės rezervacijos. Patys taip pat testuosime, darysim išvadas apie surinkimo kokybę, važiuoklės minkštumą, elektronikos patikimumą.

Galėsite ištestuoti produktus vietoje, teikiame garantijas, atsargines detales, servisą, konsultacijas.

OXO serijos paspirtukas yra naujausias ir galingiausias, kurį pagamino Izraelio gamintojas „Inikom“.  Patentuotas kėbulo dizainas ir pakabos sistema, kuri reguliuojasi priklausomai nuo dangos paviršiaus. Žemesnė pakaba leis turėti didesnį stabilumą didesniam greičiui. Aukšta pakaba leis pravažiuoti bekele. Trumpas paspirtuko apibūdinimas – visureigio lygio amortizacija ir prabangus sedano dizainas.

Dėl OX Eco, Hero, Super modelių galite kreiptis individualiai. Norime pirmą išmėginti OXO produktus ir nuspręsti dėl tolimesnių veiksmų. Jei kokybė tenkins – turėsime visą asortimentą. Tuo labiau OXO serijos paspirtukai yra naujausi, todėl yra labiausiai ištobulinti. Kitas niuansas – dvejais varomiaisiais ratais (galima naudoti ir vieną) bei su itin didelės talpos LG baterija.