Prisimenant vasarą su E-twow paspirtukais

2018 metais teko daug takų ir takelių Lietuvos apvažiuoti su elektriniais paspirtukais E-twow Booster V. Teko ir lygių kaip ledas paviršių, teko ir duobėtų, kur ratas tiesiog įsmigdavo. Didžiausias Kauno mieste nuvažiuotas atstumas su vienu įkrovimu buvo 37.5km. Verta paminėti, jog tą kartą važiuota į parodos kalną, kas atėmė apie 15proc baterijos. Beto mieste važinėjau gazas / stabdis, jei būčiau naudojas autopilotą, t.y pastovų greitį, rezultatas galėjo būti dar geresnis.

Pajūryje per dieną nuvažiuotas atstumas 80km! Tiesa, akumuliatorių teko krauti 2.5 karto 🙂 Iš Palangos į Šventają, važinėjant per abu miestus gatvelėmis, drąsiai nuvažiuojama pirmyn ir atgal ir dar lieka baterijos.

Didesnis iššūkis buvo Palanga – Karklė – Klaipėda. Vėlgi  važiuojama buvo nusukant pasigrožėti gamtos vaizdais. Pagal GPS duomenis, nustatėme, jog nuvažiuotas atstumas 32km. Ant paspirtuko LCD ekrano rodė šiek tiek daugiau, galbūt dėl vietomis prasisukamo rato.

Paspirtukas puikiai važiuoja miško takeliais, kuomet takas kietas, be smelėto paviršiaus.

Pasiekus galutinį tašką vieno paspirtuko baterijos likutis 30proc, kito 20proc, trečiojo 0 proc. Tai priklauso akivaizdžiai nuo žmogaus svorio. Aišku, verta paminėti, jog vėjas putė priešpriešais didžiają dali kelio, todėl pasipriešinimas buvo didelis. Net greitis maksimalus tesiekė 32-34km/h.

Per sezoną įveikus 1000 kilometrų, galiu teigti, kad nuvažiuosiu dar ne vieną tūkstantį kilometrų nieko prie paspirtuko nelysdamas. Na nebent kelis varžtus daverždamas ir sutepdamas galinę spoilerio spyruoklę grandinių tepalu. Manau kainoje atsispindi kokybė. Nesakau, kad tai tobulas daiktas, tačiau vertas dėmesio.

Jei vis dar mastai ar vertą turėti tokią transporto priemonę, ar patiks, ar bus naudojamas, ar vertą rinktis iš karto brangesnį (čia nenoriu pasirodyti kaip pardavėjas, kuris tik ir girią gaminius), bet taip vertą, pats nemėgstu rinktis tas kas nelaiko, tas kas turi problemų, tą prie kurio reikės sedėti ir taisyti kad važiuotų. Geriau ilgiau delsti, bet rinktis tikrai patikimus daiktus.

O jei jau nusprendei rinktis, gali ir čia padaryti tai: https://www.orlaivis.lt/?s=e-twow&post_type=product

Duosime išmėginti vietoj ir pačiam įvertinti 🙂