Naujienos

Category Archives: Modelių remontas

Phantom 4 Sport rėžimas

Dažnas mūsų, įsigydamas naują produktą, norime kaip greičiau išmėginti visas funkcijas. Taip nutiko ir vienam žmogui, įsigijusiam Phantom 4 bepilotį orlaivį. Kaip neišmėginus „Sport“ rėžimo. Gavęs daug adrenalino, pilotas visai pamiršo, kad įjungus šią funkciją, priekyje esant objektui, kliūčių davikliai jo nebefiksuoja. Aukštis buvo nedidelis ir būtent toje vietovėje auga medžiai. Modelis į juos atsitrėnkė. Pasekmės: Pakeistas korpusas, keleta propelerių. Varikliai nenukentėjo dėka DJI naudojamų propelerių tvirtinimo. Po smarkaus susidūrimo propeleris nušoka nuo variklio. .

DJI Phantom 4 po kritimo

Daugelis mūsų patyrę nedidelį nukritimą su dronu, tiesiog pasikeičiame propelerius ir toliau skrendame. Tačiau net po menkiausio incidento patartina ne tik pasikeisti sulaužytas detales, bet ir perkalibruoti visą sistemą. Juk gi niekada negali žinoti kada vienas ar kitas incidentas gali turėti įtakos tolimesniems skrydžiams. Štai kaip gali atrodyti dronas, po nedidelio nukritimo. Sukalibruojame, patikriname ištestuojame ir grąžiname vėl pilnai funkcionuojantį droną!

DJI Phantom, Inspire, S1000, Mavic modelių remontas

Remontuojame DJI gamintojo produktus. Esant galimybei tvarkome sugedusę dalį ir tik esant būtinybei keičiame ją nauja. Turime patirties su: Phantom 2, Phantom 3 Advanced / Standart/ Professional, Phantom 4 modeliais. Keičiame kėbulą, taisome sugedusius gimbal’o variklius, pagrindinę plokštę, variklius. Ištiesiname kameros horizontą. Perrašinėjame dronų softus. Reikia remonto? Skambinkite numeriu: +370 648 54000 Edgaras Pristatymo adresas: Savanorių pr. 206, Kaunas 50193.