Kaip gestais valdyti DJI Spark?

Taigi, atėjo laikas trumpai apžvelgti ir pasidalinti proceso eiga kaip DJI Spark valdomais gestais. Ne veltui tam šiuo metu daug skiriama dėmesio, nes šis dronų valdymo būdas yra ganėtinai inovatyvus, nes jokiame kitame drone nerasite šios sąvybės – valdyti gestais.

Tai nėra valdymas kuris gali pasirodyti iš pirmo žvilgnio, šiuo valdymo būdų drono nuskraidinti toli tikrai negalėsite.

Taigi, apie viską trumpai, žingsnis po žingsnio:

  1. Įjunkite droną
  2. Įsitikinkite ar patogiai laikote visą drono apatinę dalį. Jeigu jos nelaikysite tvirtai ir užtikrintai dronas gali sužaloti jūsų pirštus.
  3. Drono kamera turi būti nukreipta į jūsų veidą. Taip pat kamera turi atpažinti jūsų veidą. Patariama, kad už jūsų nestovėtų kiti asmenys.
  4. Paspauskite įjungimo mygtuką du kartus ir dronas pradės kilti.
  5. Drono nereikia išmesti į orą, leiskite jam pačiam lengvai ir užtikrintai be jokių papildomų kliūčių pakilti į orą.
  6. Jūs turite būti ganėtinai arti drono, norėdami jį valdyti. Maždaug 3m atstumu nuo drono.
  7. Ranką laikykite sulenktą 90 laipsnių kampu ir delnu atsuktą į droną. Kai dronas kabo ore pavedžiokite ranką lėtai į kairę ir dešinę. Įsitikinkite ar dronas reaguoja į jūsų judesius. ĮSPĖJIMAS, dronas nemėgsta staigių judėsių.
  8. Jeigu norite, jog dronas skristų į priekį arba atgal, jūs turite eiti į priekį arba atgal. Jei dronas nejuda, laikykite ranką arčiau kūno.
  9. Norėdami nuleisti droną į ranką, įsitikinkite ar drono kamera nukreipta į jūsų veidą ir ar jį atpažista. Ranką laikykite po dronu, jis pats pradės nusileidimo procedūrą.

Spark dronų atvykimą į Lietuvą galite sekti www.Orlaivis.lt – bepiločių orlaivių parduotuvėje ar https://www.facebook.com/orlaivis/

O kaip visa tai atrodo realybėje pamatysite bei išgirsite žemiau pateiktame video