E-TWOW Booster V „Premium Edition“

Pasirodė ilgai mūsų laukta naujiena „E-Twow“ gamintojo Booster V „Premium Edition“ atnaujinta elektrinių paspirtukų versija. Šiame paspirtuke rasite hidroizoliaciją nuo drėgmės, apsaugotas akumuliatorius, jungtis, kontroleris, lcd ekranas. Beto padaryta tinkama akumuliatoriaus pagalvėlė, kuri saugo akumuliatorių nuo trankymosi į paspirtuko dėžutės sieneles, tokiu būdų prailgina baterijos ilgaamžiškumą.

Atkreipėme dėmesį, kad beveik pusė atsiradusių brokų atsiranda ne dėl gamintojo kaltės. Užtenka su ne sandarintu nuo drėgmės paspirtuku pravažiuoti per drėgną trasą, jungtys gauna drėgmės ir per laiką akumuliatorius nustoja veikti. Šiek tiek mažesnė problema, bet vistiek kuri išlysdavo – baterijos trankymasis. Trankydamasis, sugadina kembriką, pažeisdamas lituotas celes arba balancuoklį ir žinoma nustodamas veikti.

Atnaujintose versijose tikimasi, kad šios problemos bus pašalintos. Žinoma, nors paspirtukai sandarinti, jokiu būdų jų negalima skandinti ar plauti su didele srove vandens.

Naujausiuose paspirtukuose „Premium Edition“ yra pačios šviežiausios „Samsung“ gamintojo baterijos su patobulintu kontroleriu. Taigi, visad siūlome rinktis tuos produktus, kurie nėra užsigulėje ar fiziškai pasenę.

Šiuos paspirtukus galite atskirti specialiomis hologramomis ant jų. Beto paspirtuko padą pasirenkate individualiai ir mes jį užklijuosime.

Galima rinktis iš plačios spalvų gamos: Žalias, mėlynas, raudonas, pilkas, juodas, purpurinis, baltas.