Dubajus – skraidančių taksi miestas

Niekam nepaslaptis jog Jungtiniai Arabų Emiratai yra viena turtingiausių valstybių pasaulyje. Taigi paskui didžiulius pinigus seka ir pačios naujausio technologijos kurios bando užkariauti pasaulį. Šiomis dienomis gan aktyviai rašoma apie skraidančius taxi Dubajuje. Ne atsitiktinai šiai inovacijai pasirinktas Dubajus, kaip skelbiama tai viena geriausių vietų kurioje puikiai išplėtota infrastruktūra, taip pat netrūksta turtingų klientu.

Uber buvo viena pirmųjų kompanijų kuri pasiryžo investuoti didžiulius pinigus į šį projektą ir jį įgyvendinti. Dažnai skeptikams kyla gan nemažai klausimų dėl skraidančių taxi saugumo. Juk jie dar yra ekspermentiniai, taip pat nėra garantuojamas patikimumas. Tačiau šiuos taxi gaminanti kompanija teigia, jog jos sukurti taxi yra visiškai saugūs naudoti. Jie netgi turi tarptautinius saugumo sertifikatus. Taxi yra pagaminti taip, kad sustreikavus sistemoms, varikliams taxi negalėtų apsiversti ore ir taip pražudyti viduje esančius žmones. Taip pat rašoma, jog taxi yra sumontuotas vienas didelis parašiutas, kurio pagalba galima saugiai nuleisti sugedusį taxi. Vienas neraminantis aspektas – skrydžio laikas. Jis siekia tik 30min, taigi panašu, jog per vieną kartą gali nepavykti apskristi viso Dubajaus ir pasimėgauti jo panorama.

Skraidantys taxi yra pagaminti drono pagrindu. Turi panašiai veikiančias sistemas bei komponentus tačiau jie yra keliasdešimt kartų padidinti. Tik gaila, kad į tokį taxi telpa tik du žmonės, taigi su kompanijos žmonių kartu su savimi pasiimti nepavyks, o gaila.

Siūlome su skraidančiais taxi susipažinti žemiau pateiktame video. Galbūt tokie taxi ateityje taps kasdienybe. Skraidantys automobiliai jau taip pat skrodžia padanges, tik tiesa, jų kolkas vienetai.