DJI Pristato Mavic 2 Enterprise. Galingas, tikram profesionalui sukurtas dronas

Mavic 2 Enterprise turi daugybę pajėgumų kurie sukurti profesionalui. Nuotraukų priartinimas, moduliniai aksesuarai, patobulintos oro erdvės apsaugos sistemos.

Mavic 2 Enterprise sukurtas profesionalams, kurie nori integruoti naujausias technologijas į savo darbą. Mavic 2 Enterprise yra geriausias subalansuotas komercijai dronas, šiame drone telpa visos funkcijos kurių reikia inovatyvioms įmonėms atliekant savo darbą. Taip pat jis yra kompaktiškiausias, galingiausias ir geriausius technologinus sprendimus turintis dronas.

 

GALINGAS NUOTRAUKŲ ARTINIMAS 2XOPTINIS ARTINIMAS IR 3XSKAITMENINIS ARTINIMAS

Mavic 2 Enterprise yra sukomplektuotas kartu su 12-megapikselių kamera kurią stabilizuoja trijų ašių kameros stabilizavimo sistema, kuri užtikrina aukštos kokybės vaizdą. Tačiau šis dronas turi vieną labai naudingą sąvybę – 2x optinis artinimas ir 3x skaitmeninis vaizdo artinimas. Ši technologija leidžia droną išnaudoti didesniam paslaugų spektrui, leidžia identifikuoti pavojingus objektus, stebėti sudėtingas pasiekiamas vietas taip pat droną išnaudoti žmonių bei kitų objektų apsaugos srityje.

 

MODULINIAI DRONO AKSESUARAI KURIE IŠPLEČIA JO GALIMYBES

Dji taip pat nemažai dėmesio skyrė ir šio dronų aksesarų kurimui. Nes dauguma šio gamintojo dronų neturi jokių labai reikšmingų aksesurarų. Kadangi šis dronas buvo kuriamas ir taikomas visai kitam žmonių ratui, todėl ir į kuriamus aksesuarus buvo žiūrima iš kitos pusės.

M2E Spotlight – Specialiai primontuojama žibintuvėlis kuris leidžia atlikti objektų apžvalgas prastomis oro sąlygomis bei tamsiuoju paros metu. Atliekant žmonių paieškas tai turėtų padėti dirbti efektyviau.

M2E Speaker – Specialiai primontuojamas garsiakalbis. Kaip tikimasi šis garsiakalbis turėtų leisti žymiai geresnę komunikacija su kitais žmonėmis esančiais ant žemės. Šis garsiakalbis 1metru atstumu gali skleisti 100decibelų garsą.

M2E BEACON – Specialiai primontuojamas stroboskopas sukurtas pagal FAA reikalavimus. Šio stroboskopo mirksėjimas matomas netgi 4,5km atstumu. Kaip tikimasi šis priedas turėtų padeti dirbti efektyviau tamsiuoju paros metu taip pat kai prastos oro sąlygos, be to turėtų padidinti kitų skraidančių objektų dėmesingumą.

CUTTING-EDGE TECHNOLGIJA PADIDINANTI ORO ERDVĖS SAUGUMĄ

Kiekvienas Mavic 2 Enterprise yra aprūpintas DJI AirSense technologija kuri leidžia padidinti oro erdvės saugumą. AirSense turi integruotus ADS-B signalų imtuvus, kurie gali gauti specialiai užkoduotu signalus iš šalia skrendančių lektuvų, sraigtasparnių bei kitų pažangių dronų. Ši technologija turėtų išvengti skaudžių susidurimų oro erdvėje. Kiekvienas Mavic 2 Enterprise pilotas gaus perspėjimus apie šalia skrendančius objektus. Tačiau tai nereiškia, kad bus suteikta teisė skraidyti uždraustosia zonose, aplink oro uostus ir pan.

 

Dėl priedų įsigijimo galite kreiptis pas mus.