DJI PHANTOM 4 PRO: Slow motion bandymas

Maverick-X3-shoot-950x640

MUS SUŽAVĖJĘS DRONAS

Tiesa pasakius, kuomet įvyko šio drono pristatymas mes likome sužavėti juo. Nors dizainas labai daug ir nepasikeitė, tačiau atsirado daugiau naudingu funkcijų, daviklių, taip pat pagerėjo kameros kokybė. Kas yra išties akivaizdu lyginant video medžiagą tarp PH4 ior PH4 PRO.

KAMEROS NUSTATYMAI

Taigi laikas atskleisti tam tikrą paslapties šydą ir pasidalinti kameros nustatymais, kurie buvo naudojami šiame video. Tikimės, kad jie padės ir kitiems pilotams. Pirmos video 40sec buvo filmuojamos nustačius 48fps, sulėtinimuose buvo nustatyta 24fps.

Greičiausiai norite sužinoti kokie buvo naudojami spalvų nustatymai. Taigi išduodame mažytę paslaptį ir šioje vietoje. Filmuojant Slow motion buvo naudojami šie nustatymai: ISO 100, Shutter 100, aperture f11, D-Log režimas. Tai nėra idealūs nustatymai, tačiau tai vieni geriausių kokius teko atrasti nenaudojant ND filtrų.

Norime pabrėžti, kad kameros nustatymai gali nebutinai tikti jums, nes tikriausiai bus filmuojama kitokioje aplinkoje prie kitokio apšvietimo. Ši informacija gali būti naudojama kaip atspirties taškas ir žinoti į ką orentuotis.