DJI MAVIC Pro Platinum – ar verta jį įsigyti?

Greičiausiai niekam ne paslaptis kad pasaulyje vyrauja tendencija kurti vis naujus produktus, dažnai juos skambiai pavadinant – Gold Edition ir pan. Tačiau ar šios tendencijos turi tinkamus rezultatus vartotojų atžvilgiu? Ar pigiau yra prideti papildomus keli žodžius nei atlikti produkto korekcijas?

Iš pirmo žvilgsnio Mavic Pro Platinum yra taspats Mavic Pro tik turintis pilką korpusą ir kitas šiektiek kitaip atrodančias smulkmenas. Tačiau kas slepiasi dar po pakeista išvaizda? Ar nebus taip, kaip liaudyje sakoma „tapati mergelė tik kita suknelė“?

 

Mavic Pro Vs Mavic Pro Platinum

Žinoma Mavic Pro Platinum kainuoja daugiau nei Mavic Pro. Tačiau kuomet kalbame apie dronus, kurie yra 1000 eurų vertės, čia kainos skirtumas nesudaro labai didelės esmės. Bet kita vertus, norisi kad išleisti papildomi pinigai turėtu papildomą vertę. Taigi kas slepiasi po didesnes kaina?

Visų pirma skiriasi drono įšvaizda, taip pat jeigu pastebėjote, skiriasi dronų propeleriai, kaip teigia gamintojas, tai teigiamai atsiliepė skrydžio sąvybėms. Bet mes atskleisime šiektiek daugiau informacijos.

Propelerių atnaujinimai davė teigiamų rezultatų skrydžio garsumui, Mavic Pro Platinum tapo pastebimai tylesnis, tačiau tai nėra tik propelerių nuopelnas, gamintojas taip pat pakeitė variklių kontrolerius, kurie taip pat prisidėjo prie to, kad būtų sumažintas drono skleidžiamas garsas. Bet vistiek, mokant didesnius pinigus tikimasi, kad dronas veiks ne tik tyliau, bet turi duoti ir daugiau apčiuopiamų rezultatų.

Galime džiugiai paminėti, kad šie pakeitimai teigiamai pakoregavo ir skrydžio laiką, nuo 27 min iki 30min. Skaičiai nėra stulbinantys tačiau realybėje papildomos kelios minutės gali suteikti žymiai daugiau malonumo. Žinoma šie skaičiai gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų.

Tačiau kai bebūtų gaila, daugiau nieko negalime pridurti prie Mavic Pro Platinum, dėja tačiau šioje vietoje panašu, kad vyrukai iš DJI patingėjo ir apsimėlavo, jog Platinum versija bus šiektiek daugiau pasikeitusi nei praeiti Mavic serijos dronai. Tačiau žmonėms, kuriems pagrindinis kriterijus yra drono skleidžiamas garsas – tai šis dronas būtų geriausias pasirinkimas.