2019 metų E-twow paspirtukų patobulinimai

Gera žinia ilgai laukusiems E-twow Booster V versijos atnaujinimų. Padaryti keli svarbūs pakeitimai, kurie lems dar ilgesnį paspirtukų eksplotacijos ilgaamžiškumą, stabilesnį vairavimą.

  1. Pirmasis patobulinimas ilgesnis ir platesnis galinis sparnas. Vanduo nebetaškys kojų. Ir dėl didesnio sparno pločio, kojos padas geriau sukibs su esamu paviršiumi jį stabdant.

2. Padarytas stipresnis, storesnis, pailgintas apatinis vairo sutvirtninimas.

3. Ilgesnis ir storesnis viršutinis vairo sutvirtinimas.

4. Atnaujintas galinės padangos raštas ir ratas platesnis, todėl dar geresnis sukibimas ir didesnis nuvažiuojamas atstumas.

5. Atnaujinta programinė įranga.

6. Kur kas geresnė apsauga nuo dulkių ar vandens priekinio amortizatoriaus

7.  Praplatinta priekinės šakės apsauga su papildomomis briaunomis, kad tvirčiau laikytusi.

8. Papildomas sutvirtinimas galinio spoilerio.

9. Padaryti rėmeliai neleidžiantis vairo mechanizmo strypui iškristi. Dėl šios priežasties vairo mechanizmas niekados neatsilaisvins važiuojant per duobėtą kelią.

10. Stabdymo į ratą vieta pakitusios formos, dėl to ir sustabdysite su koja greičiau, ir galinės lempos laidas liks nepažeistas.

Mūsų nuomuone tai yra geri patobulinimai, kurių nauda išryškėja vis per didesnį nuvažiuojamą atstumą. Jei jau turite Booster V, tačiau be atnaujinimų, keisti neverta, bet jei pradėjote rinktis e-paspirtuką, tuomet dažniausiai visados naujesnis produktas yra tobulesnis. Apžiūrėti šį paspirtuką galima gyvai Savanorių pr. 206, Kaune.